Körüklü Tente

Uzun yıllardır hayatımızda olan tente ürünlerinin şüphesiz ki en nostaljik ürünü olan ve modern şekilleri ile de günümüzde de çok fazla tercih edilen körüklü tente sistemlerinin tamamını ve her çeşidini firma olarak üretmekteyiz. Firmamız yılların tecrübesi ile tente ve branda konusunda hizmet vermektedir.

Sevil Tente olarak her zaman yenilikçi bir çizgiye sahibiz. Her zaman daha güzel, daha kullanışlı ve daha sağlam ürünleri nasıl üretiriz bu çalışmanın içerisindeyiz. Çalışmalarımıza her zaman yenisini ekleyerek müşterilerimize üstün hizmet anlayışı sergilemeye çalışmaktayız. Geniş müşteri portföyü ile hizmet vermekteyiz. Üstün teknoloji makine ve işinde uzman ekip ile hizmet alanında en iyilerinden biri olmaktayız.

Körüklü tente nedir?

Çok nostaljik olan körüklü tente sistemi, eski zamanlarda özellikle mahalle bakkalı önünde görmeye alıştığımız tente sistemidir. Hatta son zamanlarda balkon ya da pencere işyerinde de gördüğümüz körüklü tente sistemi daha uzun yıllar hayatımızda olacak bir sisteme benzemektedir. Bu tente üzerindeki brandanın seçimi ve tentenin modeli halkında çizim yapılabilmekte ve yapılan çizim doğrultusunda üretim yapmaktayız.